Re: nincs cím
matgab Előzmény: #717836mi történt a GAP-pel? Tegnap ment majd 5%-ot... És azon kívül, hogy december végén eladtam 40,4-en a maradék pakkomat nem tudok bármiféle hírről ami megjelent volna...
Mi a véleményetek a SeaDrill-ről?
A NOK árfolyama is alacsony, az olaj ára is alacsony, ha pattan az olaj, akkor a NOK is erősödni fog és, akkor nagyot szólhat.
Egyetlen kockázat, ha nem élné túl a cég ezt a nagy olajesést. De szerintem lassan kell, hogy legyen egy erős korrekció minimum...