Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #717836

mi történt a GAP-pel? Tegnap ment majd 5%-ot... És azon kívül, hogy december végén eladtam 40,4-en a maradék pakkomat nem tudok bármiféle hírről ami megjelent volna...

Mi a véleményetek a SeaDrill-ről?

A NOK árfolyama is alacsony, az olaj ára is alacsony, ha pattan az olaj, akkor a NOK is erősödni fog és, akkor nagyot szólhat.

Egyetlen kockázat, ha nem élné túl a cég ezt a nagy olajesést. De szerintem lassan kell, hogy legyen egy erős korrekció minimum...