Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #717752

mi a franc az a MUX?? :-)

A Michael Kors érdekes lesz ma, szerintem , ha jól bevertik, akkor venni fogok, a múltkori GAP vételből is jól jöttem ki, bárcsak el se adtam volna azóta sem...