Re: nincs cím 2015. január 8. 3:55 Fornit Előzmény: #717780 Nekem +os ra sikeredett, osszesiteni csak a tavasszal tudom.. Decemberben sok nyerot realizaltam. Egy nullas es egy minuszos ev utan ennek is itt volt mar az ideje.