szuper lenne pl. Nitrogénmüvek, Axiál stb
emiatt az egy miatt nem érzem magam biztonságban a bux shortban
de továbbra is tartom
bővítettem dax shortom..de elég gyanús :) lesznek ma adatok fontosak..meglátjuk
Helló
Itt valami tényleg nagyon bűzlik....
készül megint Oroszország hogy megint egy kis darabot elcsaklizzon Ukrajnától..
erre megint emelkedik az egész világ...
és mi lesz az OTP -vel ? már negatív eredményről beszélnek....meg mi lesz az éppen megszállt területeken levő fiókokkal ? egyenesen szétrabolják ha háború lesz...
erre nem képes esni ez a nyomorult részvény két heti rally után sem....
ész megáll..
itt valami nagyon nem stimmel
ennek ellenére még én is tartom egy kicsit a shortot...mert most már kivárom mi lesz ebből....
Sziasztok
Egyelőre megy a tökörészés az ellenállás alatt, shortban ülve magam részéről nem is bánnám ha lefordulnánk. Otp ahogy tegnap is említettem, szerintem esélyes hogy minimum 400-ig visszajön, talán még ma.
BRÉKING!!
Defláció Magyarországon!
2014. május 13. 09:00
Áprilisban -0,1 %-os volt az egy évre visszatekintő drágulás - jelentette a KSH. Az elemzők előzetesen 0,2%-os inflációt vártak a márciusi 0,1% után, egyetlen közgazdász várt pont -0,1%-ot.
USA és DAX mindenkori csúcsnál.
Mi... még mindig vergődünk.
Hallottam, hogy BÉT meg akarja pezsdíteni a BÉTet. Szegények már próbálkoznak egy ideje, de megfelelő cégek nélkül hiába.
Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet. Új cégeket vezetnének be?
Van egy csomó nagyobb cég, ami simán bejöhetne BÉtre.
És nem 2-5fő munkaerővel, meg évi 6-15MFT-os árbevétellel lennének a BÉTen, mint pl: Fuso
pedig érik..portugálokat is simán...pedig a disznók közt voltak.
persze...-)) meg egy néger, aki legyez :D toronyórát lánccal...de miből ?
no viccet félretéve...riogatnak mindig az elemzők, minden irányba..
azért remélem nem ezen a héten lesz a felminősítés.
bux 200-as mozgó ha jól emlékszem 280 körül van, meg egy korábbi lokális csúcs 400-nál. A fölött tényleg nem érdemes tartani a shortot, mert utána nagy tér nyílna felfelé, egészen 20K közelébe. Egyelőre kivárás, bár mint már korábban említettem nagyon rezeg a léc...
azé vigyázz ha nem tudod nézni rakj stopot..
Ha felminősitenek csak lesünk..eus eszközvásárlásról beszélnek..ami gyengti eurt de 10%al növekednének a részvényárak...akkor minden elszáll.
visszanyitogatok két pakkot...
olyan nincs hogy innen tovább menjen fel :D csak lefele vezet az út :-))))
...csak nehogy holnap megint meglepődjünk :D
nembaj...próba szerencse..kis pakk visszanyitva.
Szerintem Otp ma/holnap megy vissza 4400 környékére.
aktiválódtak a Stopjaim...záródott mind most már...szépen lassan..
na szóval, én ezt most nem longolom már be..ha veszek akkor csak 1-2 órára.
ha minden így marad és bejön a napos csésze, az vagy 2000pont up-ot hozhat
Egyelőre semmi változás múlt héthez képest, ellenállás alatt vagyunk, mindenki vár. Hamarosan kiderül merre az arra, nem kell nagy lángésznek lenni ehhez. Nálam még nem sérült olyan szint ami miatt zárnom kéne, de azt be kell ismerni, hogy eléggé pengeélen táncol a dolog. Ma/holnap választ kapok a kérdéseimre szerintem.