Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702822

persze...-)) meg egy néger, aki legyez :D toronyórát lánccal...de miből ?

no viccet félretéve...riogatnak mindig az elemzők, minden irányba..

azért remélem nem ezen a héten lesz a felminősítés.