Re: nincs cím 2014. május 12. 20:02 BudFox Előzmény: #702822 persze...-)) meg egy néger, aki legyez :D toronyórát lánccal...de miből ? no viccet félretéve...riogatnak mindig az elemzők, minden irányba.. azért remélem nem ezen a héten lesz a felminősítés.