Re: nincs cím 2014. május 12. 16:46 BudFox Előzmény: #702817 visszanyitogatok két pakkot... olyan nincs hogy innen tovább menjen fel :D csak lefele vezet az út :-)))) ...csak nehogy holnap megint meglepődjünk :D nembaj...próba szerencse..kis pakk visszanyitva.