Re: nincs cím 2014. május 12. 13:46 BudFox Előzmény: #702768 aktiválódtak a Stopjaim...záródott mind most már...szépen lassan.. na szóval, én ezt most nem longolom már be..ha veszek akkor csak 1-2 órára.