Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#702882 rbbj11 Előzmény: #702822

emiatt az egy miatt nem érzem magam biztonságban a bux shortban

de továbbra is tartom

Re: nincs cím

#702876 Ibiza Előzmény: #702871

bővítettem dax shortom..de elég gyanús :) lesznek ma adatok fontosak..meglátjuk

Re: nincs cím

#702871 BudFox Előzmény: #702868

Helló

Itt valami tényleg nagyon bűzlik....

készül megint Oroszország hogy megint egy kis darabot elcsaklizzon Ukrajnától..

erre megint emelkedik az egész világ...

és mi lesz az OTP -vel ? már negatív eredményről beszélnek....meg mi lesz az éppen megszállt területeken levő fiókokkal ? egyenesen szétrabolják ha háború lesz...

erre nem képes esni ez a nyomorult részvény két heti rally után sem....

ész megáll..

itt valami nagyon nem stimmel

ennek ellenére még én is tartom egy kicsit a shortot...mert most már kivárom mi lesz ebből....

Sziasztok Egyelőre megy…

#702868 Frontin

Sziasztok

Egyelőre megy a tökörészés az ellenállás alatt, shortban ülve magam részéről nem is bánnám ha lefordulnánk. Otp ahogy tegnap is említettem, szerintem esélyes hogy minimum 400-ig visszajön, talán még ma.

Re: nincs cím

#702851 Hathor Előzmény: #702846

BRÉKING!!

Defláció Magyarországon!

2014. május 13. 09:00

Áprilisban -0,1 %-os volt az egy évre visszatekintő drágulás - jelentette a KSH. Az elemzők előzetesen 0,2%-os inflációt vártak a márciusi 0,1% után, egyetlen közgazdász várt pont -0,1%-ot.

Re: nincs cím

#702846 Hathor Előzmény: #702825

USA és DAX mindenkori csúcsnál.

Mi... még mindig vergődünk.

Hallottam, hogy BÉT meg akarja pezsdíteni a BÉTet. Szegények már próbálkoznak egy ideje, de megfelelő cégek nélkül hiába.

Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet. Új cégeket vezetnének be?

Van egy csomó nagyobb cég, ami simán bejöhetne BÉtre.

És nem 2-5fő munkaerővel, meg évi 6-15MFT-os árbevétellel lennének a BÉTen, mint pl: Fuso

Re: nincs cím

#702825 BudFox Előzmény: #702822

persze...-)) meg egy néger, aki legyez :D toronyórát lánccal...de miből ?

no viccet félretéve...riogatnak mindig az elemzők, minden irányba..

azért remélem nem ezen a héten lesz a felminősítés.

Re: nincs cím

#702824 Frontin Előzmény: #702820

bux 200-as mozgó ha jól emlékszem 280 körül van, meg egy korábbi lokális csúcs 400-nál. A fölött tényleg nem érdemes tartani a shortot, mert utána nagy tér nyílna felfelé, egészen 20K közelébe. Egyelőre kivárás, bár mint már korábban említettem nagyon rezeg a léc...

Re: nincs cím

#702822 Ibiza Előzmény: #702820

azé vigyázz ha nem tudod nézni rakj stopot..

Ha felminősitenek csak lesünk..eus eszközvásárlásról beszélnek..ami gyengti eurt de 10%al növekednének a részvényárak...akkor minden elszáll.

Re: nincs cím

#702820 BudFox Előzmény: #702817

visszanyitogatok két pakkot...

olyan nincs hogy innen tovább menjen fel :D csak lefele vezet az út :-))))

...csak nehogy holnap megint meglepődjünk :D

nembaj...próba szerencse..kis pakk visszanyitva.

Re: nincs cím

#702800 BudFox Előzmény: #702768

aktiválódtak a Stopjaim...záródott mind most már...szépen lassan..

na szóval, én ezt most nem longolom már be..ha veszek akkor csak 1-2 órára.

ha minden így marad és b…

#702791 Borska

ha minden így marad és bejön a napos csésze, az vagy 2000pont up-ot hozhat

Egyelőre semmi változás …

#702772 Frontin

Egyelőre semmi változás múlt héthez képest, ellenállás alatt vagyunk, mindenki vár. Hamarosan kiderül merre az arra, nem kell nagy lángésznek lenni ehhez. Nálam még nem sérült olyan szint ami miatt zárnom kéne, de azt be kell ismerni, hogy eléggé pengeélen táncol a dolog. Ma/holnap választ kapok a kérdéseimre szerintem.