Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #702820

azé vigyázz ha nem tudod nézni rakj stopot..

Ha felminősitenek csak lesünk..eus eszközvásárlásról beszélnek..ami gyengti eurt de 10%al növekednének a részvényárak...akkor minden elszáll.