Re: nincs cím 2014. május 12. 16:50 Ibiza Előzmény: #702820 azé vigyázz ha nem tudod nézni rakj stopot.. Ha felminősitenek csak lesünk..eus eszközvásárlásról beszélnek..ami gyengti eurt de 10%al növekednének a részvényárak...akkor minden elszáll.