Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#702457 Ibiza Előzmény: #702452

szóval nem mered..nem csodálkozom..

írtam..ez a hati nekem nem fexik..fucsán mozog..nem szeretem.

kutass utána..beírtam hol adtam rá hol longoltam..mi volt a céláram..

Re: nincs cím

#702456 rbbj11 Előzmény: #702454

félek bizony, rettegek! :D

Bármilyen elöre jelzett lekereskedhetö pozit idézhetsz, nem kell bux legyen.

Azt nem értem, ha nem fexxxik a buksz, miért lógsz itt egész nap?

Re: nincs cím

#702455 rbbj11 Előzmény: #702441

"gagyi..utólag varjálsz ahogy szoktá.."

Utólag varjálok? Mégis ezt hogy sikerült kideríteni, ha nem követted live? Akkor honnan a fenéböl tudnád, hogy elöre volt beírva, hm? :))

Csillanthatnál vmi jobbat nekünk ;) Vmi nem gagyit,vmi szuper jó naplózást :)))

Re: nincs cím

#702454 Ibiza Előzmény: #702449

nekem ne írd be..a fórumnak írd be..

de az ilyesmitől félsz..

Én nem szeretem a hatit..nekem nem fexik..

Re: nincs cím

#702452 rbbj11 Előzmény: #702448

Mester, mellesleg egyetlen bux pozid elöre beírva idézd már be, jó? ;))))) amikor megmondtad, mi lesz, és az le is volt kereskedhetö. Nem lesz ilyen, de azért próbálkozz.

Re: nincs cím

#702451 Hathor Előzmény: #702448

Azt mondtad téged nem érdekelnek a rajzaim, meg sem nyitod.

Ta az nem műkszik,,

így nem neked szólt a kép.

Többieknek kérdés, mit szólnak hozzá?

Vajon esik EDre?

Re: nincs cím

#702450 rbbj11 Előzmény: #702446

Mindig ilyen...csak a saját nyávogását, akartam mondani hangját szereti hallani. Tipikus macska(jaj). :)

Re: nincs cím

#702449 rbbj11 Előzmény: #702441

"itt a lehetőség..írd be mit vársz és mikorra a bux1412től..

de nem érdekelsz már írtam párszor..gagyilovag. "

Most akkor írjam vagy ne írjam? :D érdekel v. nem? Legalább hsz-n belül eldönthetnéd, mit akarsz ;)

Szerencsére senkit nem érdekel, neked ki buta és ki nem :)

Az máris minösít, hogy szted egyetlen nagy megmondás bármit is ér, mintha nem pozik sokaságán múlna a sikeresség ;) Tehát ha most pirosra teszek, nem feketére, és bejön, akkor nagyot növök by ibiza szemében? :)

Re: nincs cím

#702446 Hathor Előzmény: #702445

ez nem dilemma. Ott a nyíl, hogy le.

Ezt gondolom. Nem nagy setup. de lefele várom az EDből.

Ha shortos likvidálná nagy veszteséggel a poziját, annak jól jöhet, ha Ő is ezt látja. Lejjebb mehet és többet takaríthat meg.

Makrancos a cicus mostanában.

Re: nincs cím

#702441 Ibiza Előzmény: #702438

nekem buta ember vagy..semmit nem teszel hozzá a fórumhoz..agyad arra jár miért nem jó valami..ez beleégett az agyadba..negatív ember vagy..hazudsz maszatolsz taknyoskodsz..szép ember lehetsz.. anno beleolvastam a topikodba..gagyi..utólag varjálsz ahogy szoktá..

itt a lehetőség..írd be mit vársz és mikorra a bux1412től..

de nem érdekelsz már írtam párszor..gagyilovag.

Re: nincs cím

#702438 rbbj11 Előzmény: #702433

mondtam már, ezzel lejáratod magad ismét...tucatnyi fórumos a tanúja, hogy elöre naplózott pozikat, kereskedést vezettem hosszabban, mint bárki más innen. Veled ellentétben nem ködösítéssel, hanem még tökére esö arányokat is megadva, targettel, stoppal, nem olyanokkal, hogy "sell in may", amiket nyomsz :)) Böffentéseidet egy tözsdés könyvböl össze lehet szedni, amiket by ibiza-nak minösitesz. :) Azért a copyright-ot nincs merszed odaírni a bölcsességeidhez :D

Ez az "utólag" sokadjára emlegetése még cikibb, mint a birkázásod :) Van néhány fétised... :)