Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#702494 Ibiza Előzmény: #702481

"Én még tartom tegnap reggeli shortokat,"

nem láttam beírtad volna hol vetted.. de gondolom jól hoznak :))

Re: nincs cím

#702493 BudFox Előzmény: #702491

ha sok a shortos, és a piac már elindult emelkedni, akkor a sok shortos zárni kezd, mire egyre jobban emelkedik az árfolyam...mire még több shortos zár, mert menekül a shortból..a végén már mindegy mennyi az ár, te csak azt látod hogy ész nélkül veszi mindenki...az árfolyam meg függőlegesen emelkedik.

pedig nem veszi senki sem, azért emelkedik mert zárják a shortokat...

itt a legjobb ráadni....van egy pont amikor kifullad az emelkedés...onnan szokott visszaesni..hoszabb--rövidebb időre.

"short covering" ezt teg…

#702491 cocus

"short covering" ezt tegnap hallottam először,itt és más portálon. mit takar ez a kifejezés? átmeneti emelkedés?

Re: nincs cím

#702490 BudFox Előzmény: #702488

igen...de én meg jobb szeretem látni hogy mikor kell zárni....látni a könyvből hogy felhúzásról, short coveringről, vagy csak valakit likvidálnak, vagy tényleges vevők vannak..stb...

utólag már mindegy...

Igen, azért elég nehéz l…

#702489 cocus

Igen, azért elég nehéz lehet aktívan kereskedni munkaidőben:)

Re: nincs cím

#702488 Ibiza Előzmény: #702485

" tegnap akartam is zárni....de munka közben tőzsdézek ugyebár...és volt egy nagy roham a büfében....mire rá tudtam pillantani már elszálltunk. :-(("

a stopot ilyenkor használom.

Re: nincs cím

#702487 BudFox Előzmény: #702481

talán megelégszik ennyi emelkedéssel...

hiányzik Egon :D

olyan jók voltak a jóslatai...most valaki más csinálhatja a KBC -nél az elemzéseket..teljesen más a stílus.

Re: nincs cím

#702485 BudFox Előzmény: #702480

tegnap akartam is zárni....de munka közben tőzsdézek ugyebár...és volt egy nagy roham a büfében....mire rá tudtam pillantani már elszálltunk. :-((

ugyhogy ez van...

most várom hogy viszszaessünk 16.300 -ra :D bár ahogy elnézem ezt a kitőrő örömöt....nem nagyon lesz olyan.

meg ha lesz felminősítés akkor aztán minden bróker kiugrik a bőréből:D

Re: nincs cím

#702484 cocus Előzmény: #702480

A felminősítés álom szép lenne. De jelen pillanatban az gazdaságunk nem igazán teljesít jól, legalábbi ezt lehet kiolvasni. gondolok az államadóság rohamos növekedése. stb. Ezeket végig gondolva is azt mondod hogy belátható időn belül megtörténhet?

Re: nincs cím

#702481 rbbj11 Előzmény: #702474

Én még tartom tegnap reggeli shortokat, még várok a bövítéssel. De a targetem elsö körben 17,500

Re: nincs cím

#702480 Ibiza Előzmény: #702474

sajnálom..pedig szeretnek téged az istenek..mindig kapsz új esélyt..

Mondtam hírek befolyásolnak..most ilyen időszak van..ahogy oroszok visszavonultak lehetett rá számítani.. a huf is előre jelzett..írtam is neked..

Valószinű a felminősítés is..ha kikerülünk gagyiból akkor a nagy alapok vehetik a papírjainkat..amik lemaradtak erősen a maxon járó külföldiektől..

Szerintem a pénteki nap …

#702479 cocus

Szerintem a pénteki nap már esni fog. 18100 nél kiszállok aztán short. eddig 18200 nél szerettem volni kilépni , de lehet hogy egy kicsit elszámítottam. Amugy az előre jelzések is ilyesmit susogtak, 18000, aztán le. mtelekomot is vettem, da szerintem tdt-ben , de szerintem arra ráfaragtam:(

Szerintem a pénteki nap …

#702477 cocus

Szerintem a pénteki nap már esni fog. 18100 nél kiszállok aztán short. eddig 18200 nél szerettem volni kilépni , de lehet hogy egy kicsit elszámítottam.

Jó pár előrejelzés is ezt harngozta be.

Re: nincs cím

#702474 BudFox Előzmény: #702448

raktam be Stop ot reggel, ami nyitás után aktiválódott is...egy része záródott a shortomnak...

de most visszanyitottam párat....talán ez volt a teteje egy időre ?

ezt a szériát nem találtam el..ez van....

17.350 -körülről emelkedtünk ide...le kellett volna zárni még kedden, vagy hétőn ...

hibáztam...talán visszajön ez is.

törölve

#702469 rbbj11 Előzmény: #702467

kövesd már légyszi saját tanácsaidat legalább

Addig visszahúzódhatnál a helyedre, de az hol van? Van ibiza portfolio topik?

Re: nincs cím

#702467 Ibiza Előzmény: #702456

akkor írj ide ha tudsz valami hozzáadott értéket adni..addig húzódj vissza a helyedre..

törölve

#702461 rbbj11 Előzmény: #702457

ez elég gyenge volt...hát kutass te is az elöre beírt pozijaim után ;)) Hidd el, te elönnyel indulsz, mert könnyebben találsz :)))

Én sem csodálkozom rajtad. :) Ha vmit kérsz, mindenképp az ellenkezöjét fogom csinálni, ezt nyilván tudtad is, azért nem lepödtél meg. :) De legalább megmosolyogtattál. :) Bölcsebb is lehetnél ennyi idösen...