Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #702441

"gagyi..utólag varjálsz ahogy szoktá.."

Utólag varjálok? Mégis ezt hogy sikerült kideríteni, ha nem követted live? Akkor honnan a fenéböl tudnád, hogy elöre volt beírva, hm? :))

Csillanthatnál vmi jobbat nekünk ;) Vmi nem gagyit,vmi szuper jó naplózást :)))