Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #702441"gagyi..utólag varjálsz ahogy szoktá.."
Utólag varjálok? Mégis ezt hogy sikerült kideríteni, ha nem követted live? Akkor honnan a fenéböl tudnád, hogy elöre volt beírva, hm? :))
Csillanthatnál vmi jobbat nekünk ;) Vmi nem gagyit,vmi szuper jó naplózást :)))