Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702445ez nem dilemma. Ott a nyíl, hogy le.
Ezt gondolom. Nem nagy setup. de lefele várom az EDből.
Ha shortos likvidálná nagy veszteséggel a poziját, annak jól jöhet, ha Ő is ezt látja. Lejjebb mehet és többet takaríthat meg.
Makrancos a cicus mostanában.