Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702445

ez nem dilemma. Ott a nyíl, hogy le.

Ezt gondolom. Nem nagy setup. de lefele várom az EDből.

Ha shortos likvidálná nagy veszteséggel a poziját, annak jól jöhet, ha Ő is ezt látja. Lejjebb mehet és többet takaríthat meg.

Makrancos a cicus mostanában.