Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #702433

mondtam már, ezzel lejáratod magad ismét...tucatnyi fórumos a tanúja, hogy elöre naplózott pozikat, kereskedést vezettem hosszabban, mint bárki más innen. Veled ellentétben nem ködösítéssel, hanem még tökére esö arányokat is megadva, targettel, stoppal, nem olyanokkal, hogy "sell in may", amiket nyomsz :)) Böffentéseidet egy tözsdés könyvböl össze lehet szedni, amiket by ibiza-nak minösitesz. :) Azért a copyright-ot nincs merszed odaírni a bölcsességeidhez :D

Ez az "utólag" sokadjára emlegetése még cikibb, mint a birkázásod :) Van néhány fétised... :)