Re: nincs cím 2014. május 8. 11:28 Hathor Előzmény: #702448 Azt mondtad téged nem érdekelnek a rajzaim, meg sem nyitod. Ta az nem műkszik,, így nem neked szólt a kép. Többieknek kérdés, mit szólnak hozzá? Vajon esik EDre?