Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702448

Azt mondtad téged nem érdekelnek a rajzaim, meg sem nyitod.

Ta az nem műkszik,,

így nem neked szólt a kép.

Többieknek kérdés, mit szólnak hozzá?

Vajon esik EDre?