Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #702438

nekem buta ember vagy..semmit nem teszel hozzá a fórumhoz..agyad arra jár miért nem jó valami..ez beleégett az agyadba..negatív ember vagy..hazudsz maszatolsz taknyoskodsz..szép ember lehetsz.. anno beleolvastam a topikodba..gagyi..utólag varjálsz ahogy szoktá..

itt a lehetőség..írd be mit vársz és mikorra a bux1412től..

de nem érdekelsz már írtam párszor..gagyilovag.