Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #702438nekem buta ember vagy..semmit nem teszel hozzá a fórumhoz..agyad arra jár miért nem jó valami..ez beleégett az agyadba..negatív ember vagy..hazudsz maszatolsz taknyoskodsz..szép ember lehetsz.. anno beleolvastam a topikodba..gagyi..utólag varjálsz ahogy szoktá..
itt a lehetőség..írd be mit vársz és mikorra a bux1412től..
de nem érdekelsz már írtam párszor..gagyilovag.