Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #702441

"itt a lehetőség..írd be mit vársz és mikorra a bux1412től..

de nem érdekelsz már írtam párszor..gagyilovag. "

Most akkor írjam vagy ne írjam? :D érdekel v. nem? Legalább hsz-n belül eldönthetnéd, mit akarsz ;)

Szerencsére senkit nem érdekel, neked ki buta és ki nem :)

Az máris minösít, hogy szted egyetlen nagy megmondás bármit is ér, mintha nem pozik sokaságán múlna a sikeresség ;) Tehát ha most pirosra teszek, nem feketére, és bejön, akkor nagyot növök by ibiza szemében? :)