Re: nincs cím 2014. május 8. 11:33 rbbj11 Előzmény: #702454 félek bizony, rettegek! :D Bármilyen elöre jelzett lekereskedhetö pozit idézhetsz, nem kell bux legyen. Azt nem értem, ha nem fexxxik a buksz, miért lógsz itt egész nap?