Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#698902 BudFox Előzmény: #698899

a tegnapi 18.070 pontos átlagú shortok már szépen termelnek.

én tartom a shortot... full.

Bux törte a támaszt, vagyis most éppen ott tanyázik.

határidő egyértelműen törte a 18.000 -et.

OTP támaszon.

MOL az ellenállásról fordult le

szóval short...egyelőre.

Re: nincs cím

#698899 rbbj11 Előzmény: #698878

annak ellenére, h. magyar piacot lefelé látom, mivel dax kiment egy korábbi lokális csucs fölé, lezártam bux shortokat, bruttó -170 ponttal.

4 jo kör után elöször inkább meghátráltam

Re: nincs cím

#698878 rbbj11 Előzmény: #698876

már nem emlékeztem mi hogy volt, visszanéztem a naplómat:

16450-es átlaggal volt az elsö nagy pakk longom márc közepén. Azóta majdnem 2000 pontot emelkedtünk!!!! 10%-ot!!! 2 hét alatt, ami a magyar piaci posványtól igen impozáns, sztem túl sok lesz ez neki

Utolsó longjaim 17050 átlaggal nyíltak.

Re: nincs cím

#698875 Ddavid Előzmény: #698871

Már elkezdődött az esés.

Szerintem hétfőn a választások után még nagyobb minusz lesz.

OTP shortot érdemes lenne megjátszani?

Re: nincs cím

#698872 rbbj11 Előzmény: #698782

800 pip?? mmint 800 pont? De hát mikor fordultál longba? Azt hittem mostanában, mert azt még biztosan tudom, hogy utánam.

Re: nincs cím

#698871 rbbj11 Előzmény: #698781

Én teljesen ellentétesen látom: kinn egész évben a bika piac tetöképzése folyt iés folyik, most épp sávtetön vannak.

Magyar piac pedig nem esett már eleget, hanem épp ellenkezöleg: épp eleget emelkedett, több mint 1000 pontot rövid idö alatt!! Mindezt úgy, hogy továbbra sem szeretik a feltörekvöket és nem is fogják szeretni, és a választásunk eredményét sem fogják szeretni.

na jaaaaaa, az azért hoz…

#698782 Borska

na jaaaaaa, az azért hozzátartozik a témához, hogy egy elméleti stoppom van , valahol 18k alatt ami már vagy 800pip-et véd(így némiképp könnyebb kiülni dolgokat), vagyis pillanatok alatt fordulok ha úgy hozza a sors ( és ha az agyam is feldolgozza a fordulás tényét )

próbálok nem beleszerelmesedni ebbe az irányba sem

Re: nincs cím

#698781 Borska Előzmény: #698720

nem igazán optimizmusnak nevezném a jelen hozzáállásomat sokkal inkább pszihológiai long-nak, valahogy úgy amit nagyon nem szívesen írok le hogy, eleget esett máááá :( :( :( nincs funda alapom a longhoz, csupán a TA és a tőzsde pszihológia ismerete (ha szabad ilyen nagyképűen fogalmaznom)diktálja a pillanatnyi pozicionáltságomat

bux grafikonra nézve csak longos jeleket látok, egyedi részvényben szintúgy, ezért nem is próbáltam ma sem a kiszállót sem pedig a fordulást keresni, és ez nem kis önuralom egy olyan, a mai magyar valósággal szemben erősen shortos beállítottságú embertől mint én vagyok

egy dolog motivál : a profit és ha most vicsorogva ezt a long hozza akkor megpróbálom ezt a lovat megülni

szerintem még van benne felfelé lehetőség, és így 18k fölött én a magam részéről további merészebb menetet is belelátok a dologba, első körből hati 18400-500 köré, ott tán tanácstalanság majd egy felszúrással kiugrasztva a 18-18,2 között beült nem kis mennyiségű shortost, tovább akár 19k ig

nemzetközi szentiment ezt támogatja, kinnt marad a további cammogós, nemhiszemelhogyvantovábbfel mentalitású emelkedés, itthon pedig a fokozott meghúzás

...kiderül

Re: nincs cím

#698754 BudFox Előzmény: #698749

az biztos hogyha innen lefordulunk az nem fog szépet jelenteni a grafikonok számára....mert OTP, MOL is ellenállásokról fordult le.... azt fogja jelenteni hogy kifutott a "C" hullám. és most indul az új Elliot hullám szakasz. ha lefele...akkor előjönnek az eladók megint.

Re: nincs cím

#698753 rbbj11 Előzmény: #698749

azert iden is megvolt alt. 2-300....

0-100 közt ritkán, es utana majdnem mindig emelkedes jott

Re: nincs cím

#698749 BudFox Előzmény: #698748

bár idén eddig mindig nagyon alacsony volt a kamat... 80-140 pont. régen ilyenkor 500-600 szokott lenni.

Re: nincs cím

#698728 Frontin Előzmény: #698722

Nyugi, nem kell kapkodni, ebben a körben szvsz már csak egy utolsó pici löket van hátra ma delután, aztán korrekció jön minimum, de lehet akár élesebb fordulat is...

Re: nincs cím

#698726 rbbj11 Előzmény: #698722

biztos elfogult vagyok, de én dax-ban pl. év eleje ota sávozást látok egyre alacsonyabb lokális csúcsokkal: 9800 után már csak 9700-ra futotta, most pedig 9640-re, és sztem ennyi volt. Nagy rallira csak akkor érdemes számítani, ha 9800 fölé kerül, akkor meglesz 10.000.

Mellesleg jan. ota a mélypontok egyre lejjebb kerülnek...most 8800 lenne soron.

Re: nincs cím

#698722 BudFox Előzmény: #698711

pedig most minden fölfele áll elvileg még.....sssz....lehet korai volt a short....

délután fontos adatok jönnek...

ECB, munkaerőpiaci adat...

az SP index is kivár addig amíg történik valami.

én is várok...ha rally lesz zárom a shortot...-130 pont...ez van.

Re: nincs cím

#698720 rbbj11 Előzmény: #698635

NAGYOn optimista lettel magyar piaccal kapcs-ban....

egyelöre nem bövitem shortomat, de sztem hamar eljön az az idö is