Re: nincs cím
Borska Előzmény: #698618szerintem az igazán nagy menet még csak most fog elindulni idehaza...
kinnt usa kitört, dax is ki fog ,napok kérdése, Mo.-n az egyéni rv-k mind fordulós jelzéssel indultak fölfelé, igaz OTP és MOL előtt is egy hosszabb távú trendvonal tornyosul akadályként de sanszos hogy átlépik, EURUSD esik, árazzák a banki segítséget ( ha nem jön ,akkor lesz vakaródzás, és valószínű én is záráson fogok agyalni ), most valahogy nem érzem a shortnak nyomát sem, inkább olyasfajta kimenetelt tartok valósnak hogy a bikapiac végi durva meghúzás jön amikor minden sz@rt megvesznek , és ebből tud a bét is profitálni.
Funda alapon nem látom igazán a fordulatot de ez az az időszak amikor nem foglalkoznak a fundával....., eljön mikor hatványozva fognak dobálózni vele, de az akár több hét hónap is lehet, fene tudja előre, de szerintem még a long a helyes irány
...kiderül