Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #698722

biztos elfogult vagyok, de én dax-ban pl. év eleje ota sávozást látok egyre alacsonyabb lokális csúcsokkal: 9800 után már csak 9700-ra futotta, most pedig 9640-re, és sztem ennyi volt. Nagy rallira csak akkor érdemes számítani, ha 9800 fölé kerül, akkor meglesz 10.000.

Mellesleg jan. ota a mélypontok egyre lejjebb kerülnek...most 8800 lenne soron.