Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #698749az biztos hogyha innen lefordulunk az nem fog szépet jelenteni a grafikonok számára....mert OTP, MOL is ellenállásokról fordult le.... azt fogja jelenteni hogy kifutott a "C" hullám. és most indul az új Elliot hullám szakasz. ha lefele...akkor előjönnek az eladók megint.