Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #698711

pedig most minden fölfele áll elvileg még.....sssz....lehet korai volt a short....

délután fontos adatok jönnek...

ECB, munkaerőpiaci adat...

az SP index is kivár addig amíg történik valami.

én is várok...ha rally lesz zárom a shortot...-130 pont...ez van.