Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #698711pedig most minden fölfele áll elvileg még.....sssz....lehet korai volt a short....
délután fontos adatok jönnek...
ECB, munkaerőpiaci adat...
az SP index is kivár addig amíg történik valami.
én is várok...ha rally lesz zárom a shortot...-130 pont...ez van.