Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #698876

már nem emlékeztem mi hogy volt, visszanéztem a naplómat:

16450-es átlaggal volt az elsö nagy pakk longom márc közepén. Azóta majdnem 2000 pontot emelkedtünk!!!! 10%-ot!!! 2 hét alatt, ami a magyar piaci posványtól igen impozáns, sztem túl sok lesz ez neki

Utolsó longjaim 17050 átlaggal nyíltak.