Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

na jaaaaaa, az azért hozzátartozik a témához, hogy egy elméleti stoppom van , valahol 18k alatt ami már vagy 800pip-et véd(így némiképp könnyebb kiülni dolgokat), vagyis pillanatok alatt fordulok ha úgy hozza a sors ( és ha az agyam is feldolgozza a fordulás tényét )

próbálok nem beleszerelmesedni ebbe az irányba sem