Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#686686 birkanyiiroo Előzmény: #686681

Van 312-es vételed (is)? Az pont jó, onnan nekem is van egy raklappal. És mennyi az átlagod? (mármint a 400 felettiekkel együtt?) :)

Re: nincs cím

#686681 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #686676

Persze hogy NEM veszegetem... múltkori 312-es vételem óta egy darabot sem!(pedig akár már holnap s nyerőben lehet az a pakk :-) Írtam valamikor, hogy ez most tél álmot fog aludni, és rá sem nézek (és tényleg nem nagyon nézek rá). Ez egy ótvar, mint mondottam volt. Annyit tartok csak belőle, hogy mikor jön a "nagy bejelentés" :-) akkor azért értelmezhető nyereségem legyen (valamikor 20 év múlva :-). Ez a papír csak azért "jó" (jelen árfolyamon), mert nagyot nem bukhat vele az ember! Vagy mégis? :-)

Re: nincs cím

#686676 birkanyiiroo Előzmény: #686147

Máris 311-re szökellt... remélem veszegeted! Longos ékben van... kitörés előtt... 400++ a kecsegtetés... (én már adnám lassan) :-)

Szigorúan "szakmailag" a…

#686147 Nyeretlen_Keteves

Szigorúan "szakmailag" annyit tudok mondani erről a papírról, hogy ez egy ótvar! :-)

Re: nincs cím

#685637 Labandy Előzmény: #685577

Oks a telkomanyupot kitárazták, most + felvásárolja csuti a rahalnak óccsósítva. hi-hi:)

Legalább én húzom a szek…

#685593 Hibaz

Legalább én húzom a szekerünket,most vettem 500 db-ot 306-on...:))

Re: nincs cím

#685583 Boby. Előzmény: #685579

Lehet nem vagyok elég érthető, de én nem felvásárlásban vagy kivásárlásban gondolkodom.