Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #685557

"Néhány hét vagy 1-2 hónap ücsörgést meg simán ki lehet bírni... "

Mi az hogy! Tudnál is róla mesélni..., bár az utolsó pár napot már nem tudtad kifenekelni legutóbb! :-)

A legközelebbi esést megveszem, de akkor már 28x lesz :-) Nekem kísértetiesen hasonlít a helyzet arra, amikor olyan csúnyán(vagy szépen, nézőpont kérdése) letuszakolták. Eladói oldal "szinte" üres, ami a telkónál azt jelenti, hogy az árfolyam délnek veszi az irányt.