Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #685557"Néhány hét vagy 1-2 hónap ücsörgést meg simán ki lehet bírni... "
Mi az hogy! Tudnál is róla mesélni..., bár az utolsó pár napot már nem tudtad kifenekelni legutóbb! :-)
A legközelebbi esést megveszem, de akkor már 28x lesz :-) Nekem kísértetiesen hasonlít a helyzet arra, amikor olyan csúnyán(vagy szépen, nézőpont kérdése) letuszakolták. Eladói oldal "szinte" üres, ami a telkónál azt jelenti, hogy az árfolyam délnek veszi az irányt.