Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #685557

Nem àllítom, hogy minden esést meg kell venni, de szerintem ez egy olyan alacsony kapitalizációjú ám mégsem junk részvény, ami remek megtérülést hozhat olyan alapoknak akiknek ebben az alacsony hozamkörnyezetben befektetni való gubájuk van.Az àr növekedés hajtóereje szerintem nem annyira a cég jövőjével kapcsolatos, hanem sokkal inkább az eladók szép lassú kiszívásával kapcsolatos.