Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #685468

OK, értem már miért írtad, de félreértettél, nem vagyok az a fajta ember aki idejön károgni, csak szembejött velem ez a hír és beírtam ide. Én örülnék a legjobban ha pozitív hírek vagy fejlemények jönnének mert telekom részvénnyel tele van a padlás nálam.....