Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #685522

Sok-sok évi esés után, csupa rossz hírekkel övezett telkónak állt alá valaki a mélypontnál.Nem gondolom, hogy 30 ft nyerő lett volna a célja.Ez a 30 ft fórum szinten elmegy, de azzal az összeggel amivel a matyót megfogták, már nem hiszem.A sok beragadt kisbefektető miatt várható volt, hogy nem lesz ez szputnyik, rádásul sokan közül7k szintén beszálltak 300 alatt és most megy a darázás.Én továbbra is kitartok, sőt azt gondolom, ha holnap bejelentenék a matyónál, hogy kiszállnak az energia bizniszből azt pozitívan reagálná le a piac