Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #685575

Az én elképzelésem szerint ezek a réssel fel napok akkor fognak eljönni, amikor eladósorba kerül a papír. Addig lassan, vánszorgva lesz csak a fel.Persze ez az egész csak az én fikcióm.