Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #685563"...Eladói oldal "szinte" üres, ami a telkónál azt jelenti, hogy az árfolyam délnek veszi az irányt."
Iceberg-ről azért ne feledkezz meg... (re: Titanic) :-)
"...Eladói oldal "szinte" üres, ami a telkónál azt jelenti, hogy az árfolyam délnek veszi az irányt."
Iceberg-ről azért ne feledkezz meg... (re: Titanic) :-)