Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #685519

Ezek a shrotfóliós cikkek..... olyan nagy okosságokat tartalmaznak mindig. Mindenki tudta, hogy a választások előtt még lesz minimum egy(én kettőre tippeltem, de a fijjúk azt gondolják, hogy egy is ölég lesz a választási győzelmükhöz, és ebben még igazuk is lehet) rezsicsökkentés... Szerintem a választásokig nem lép ki az üzletből a telkó. Utána ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy szotyis szeretné, akkor talán kilép.... bár, választások után már nem lesz annyira fontos ez a rezsiháború!!! (lesz egy kis megtorpanás, akárki is nyer)