Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #685571

Arra leszek kíváncsi, hogy mikor és milyen manőverrel törnek majd ki fölfelé. Erre is megvannak a megfelelő brókertechnikák, de egy ilyen befülledt és illikvid piacon mint a BÉT, valszeg mégsem lesz annyira egyszerű mutatvány. Ha tippelnem kellene, akkor nyitási/zárási résképzésekkel való felugrálásra szavaznék.