Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

Re: nincs cím

#663026 Konvektor Előzmény: #663013

Lehet ,hogy most fordul, de én várok a long vétellel, ahogy a képet elnézem ma nem fog összejönni nekem. o pozim van.

Ki vett ? És milyen értéknél ?

Re: nincs cím

#663024 Aptiti Előzmény: #663020

hát igen most már olyan pici lett a nyitott kötésállomány, hogy csak egymással ping-pong-zunk szinte naponta.

Re: nincs cím

#663015 Aptiti Előzmény: #663007

felesleges BUX chartot nézni. A nagyok előtt nyitot könyv a terved. Tuti az ellenkezőjét fogják tenni. :)

Ez nem a tökéletes hatékony piaci elmélet közgáz óra XD

Re: nincs cím

#663007 Konvektor Előzmény: #663003

Ha ezen az értéken zár a bux , már naposon sem longos a piac .

18290 feletti zárásnál még bizakodnék.

Ki hogy látja.??

Na vettem még hozzája. 1…

#662997 Aptiti

Na vettem még hozzája. 18350 körül. Javítjuk a beker árat.

Ocsón kell venni és drágábban eladni.

Re: nincs cím

#662989 macika Előzmény: #662987

továbbra is mondom hogy maradjunk a szakmai tárgynál

hármasrés, kimerülési rés volt tegnap r távon

mondtam

ere maga sértegetett

Re: nincs cím

#662987 Hathor Előzmény: #662970

Hercegnek elég visszaolvasni, hogy végig Buxról beszélek napok óta.

Maga meg jön itt üsd vágd MOLT, OTPt, yyoooo, yo8, palackos gáz -10%kal, meg egyebekkel.

Én mindaddig BUXról beszéltem.

Aki nem hiszi, olvassa el.

Ez mi itt tegnapról?

"palackos gáz -10% rezsi, hatósági áras lett

új névérték stb.

szóljon ha kell még valami előrenézés

maga maradjon csak a lakótelepi ingatlanok árulásánál )))"

Felőlem azonnal letilthat minket Herceg.

Az összes topik gyalázást én sem hagyom, főleg hogy esze ágában sincs sosem venni, adni papírt.

Re: nincs cím

#662970 macika Előzmény: #662967

de miért?

szakmait írtam be a hármas résről

de sértegetni nem hagyom magam akkor se

Re: nincs cím

#662965 macika Előzmény: #662963

2013.09.19 15:04 macika (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @Aptiti

sztem nem ráérsz még

kb 18400 alatt

rtávon 3 rés volt, a mai vlszeg a kifulladási rés volt

..

.

maga tegnap is sértegetett

elnézést a többiektől, de kénytelen voltam idézni

Re: nincs cím

#662963 Hathor Előzmény: #662952

Maga teljesen beteg :D

Elnézést a többiektől ma nem értem rá Hati topikra.

Most is csak egy perc.

Macit elmondtam nem kereskedik csak dumál minden topikban.

Hatiban árjegyzőt várja, meg januárban mínuszos kamattartamot.

A Blue chipek a fundás papírok, amivel kereskedni kell, nem tolvajokkal mondja.

Közben mindegyiket szidja le.

Mindig ez van.. üsd a Molt, OTPt, hatit.

Ellenben fundásat kell venni, nem tolvajt.

Tolvaj papírom dupláz, ezek esnek.

Ennyi.

Ezért játszom egy éve kis papírokkal.

Hati addig kioldalazza magát.

Bux sajnos valóban esett, ezt is elismerem itt.

na 18400 alatt ahogy a h…

#662942 macika

na 18400 alatt ahogy a hayrá maci meg yósolta tegnap

yo8 )

Re: nincs cím

#662936 Aptiti Előzmény: #662933

No meg kisebb a kockázat mint egy egyedi részvényben és jobban leköveti a DAX-ot, SP-t

Ha kifutsz a zséből van tőkeáttét ingyen!

Re: nincs cím

#662932 Aptiti Előzmény: #662923

amióta felszalámizták a hatit, nem vészes. Nem beszélve a filléres broki díjról.

Csak nincs pörgés. Ez a halálom.

Nem értem miért OTP-ben trédelnek 4x annyiért? -közbe pedig még a fele pénzed DKJ-ban kamatozik is.