Re: nincs cím 2013. szeptember 20. 14:05 Aptiti Előzmény: #663007 felesleges BUX chartot nézni. A nagyok előtt nyitot könyv a terved. Tuti az ellenkezőjét fogják tenni. :) Ez nem a tökéletes hatékony piaci elmélet közgáz óra XD