Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #662963

2013.09.19 15:04 macika (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @Aptiti

sztem nem ráérsz még

kb 18400 alatt

rtávon 3 rés volt, a mai vlszeg a kifulladási rés volt

..

.

maga tegnap is sértegetett

elnézést a többiektől, de kénytelen voltam idézni