Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#662917 Konvektor Előzmény: #662856

lekereskedted ? Ha valóban így van nagyon mázlista vagy ??? De én nem hiszem, csak ha bizonyítékod van róla !!

Re: nincs cím

#662916 Konvektor Előzmény: #662884

30 percesen csökkenő trend van, nem lehet tudni hol az alja. Én még longra játszom, de most nincs pozim. Te csak úgy ráérzel és veszel v. van valamilyen taktikád ? Bár buxot nézve 18250 erős támasz

Szerintem meg megy a nag…

#662884 Aptiti

Szerintem meg megy a nagy altatás. Funda alapon kezd jól kinézni Mo.

Tudom nem ez számít. Főleg ha az ember rövidre játszik.

No de inkább egy long poziba ragadjak bele mint shortba. Józan paraszti ésszel megvallva.

No majd meglássuk mi sül ki belőle XD

Longok bővítve 420-450 közt. Ha esik még veszek 18e-ig.

ds

#662862 Waszeitung

Itt a két napja várt 200 pontos kt hogy most a shortosnak se legyen jó mint előtte a longosnak...

Re: nincs cím

#662839 BudFox Előzmény: #662655

20 pontot sikerült fogni ? :-)) Bravó...ezen a piacon még ezt is nagyon meg kell becsülni hidd el :D

Re: nincs cím

#662836 BudFox Előzmény: #662655

az elmúlt hetekben megfigyelhető volt egyfajta hullámzás.

most megint megyünk le 18.000 -re ?

aztán megint fel ?

akkor vegyünk egy kevese…

#662826 Aptiti

akkor vegyünk egy keveset...csak az íze kedvéért XD

De jó , hogy előre megmondtam, hogy mi fog történni, de pénzt nem tudtam vele keresni :( sőt!

Re: nincs cím

#662665 Aptiti Előzmény: #662655

Az az igazság, hogy napról- napra való idegtépő várakozás.

Ilyen ez a pop-szakma :(((

Nem más mint egy hazárdjáték.

Re: nincs cím

#662655 Borska Előzmény: #662653

én is így gondoltam még 2-3napja, hogy elindul,történik tán valami, hogy valakiket érdekel esetleg....

erre gyönyörű válasz volt ez a mai nap, az extra forgalmú leverés amit otp-ben csináltak , sokat sejtet, ha figyelted ajánlati könyv nélkül folyamatosan tolták, nem volt benn szunyókáló több 10000es pakk, csak 100as max 1000es csomagok, és mégis ütötték le, adták stratégia nélkül, kivele a batyuból módon, hm,hm nem jó jel

mol dettó, ott volt legalább próba a felhúzásra, de vérszegény

richtert meg nem is értem

szóval ez még sajna csak gyerek long, már ha egyáltalán annak lehet nevezni

amúgy az esti számvetésemből látszik hogy sikerült rajta fognom nettóba 5600forintot :) :) :) vazzzzzze 20kontival :D bravóóóó :D

Re: nincs cím

#662653 Aptiti Előzmény: #662614

Régi időkben kérdezted volna, este 10 után SP zárás függvényében nagy valószínűséggel eltaláltam volna.

De most. Tiszta Hardcore.-feketeöves a piac-

Szerintem is altatás megy és a háttérben zsákolnak néhány nap óta.

Ezért féltem annyira a short-ban.

Most csak az a gáz, hogy egy SP, DAx korrekció esetén ugyanúgy leköveti-e a BUxi vagy mi lesz?

Mindenesetre megpezsdült a piac, és akkor idővel jönnek a vevők is.