csak kevés kontival tedd !!
itthon vagyok és unatkozom XD
Kereskedési kényszer :(
lekereskedted ? Ha valóban így van nagyon mázlista vagy ??? De én nem hiszem, csak ha bizonyítékod van róla !!
30 percesen csökkenő trend van, nem lehet tudni hol az alja. Én még longra játszom, de most nincs pozim. Te csak úgy ráérzel és veszel v. van valamilyen taktikád ? Bár buxot nézve 18250 erős támasz
Szerintem meg megy a nagy altatás. Funda alapon kezd jól kinézni Mo.
Tudom nem ez számít. Főleg ha az ember rövidre játszik.
No de inkább egy long poziba ragadjak bele mint shortba. Józan paraszti ésszel megvallva.
No majd meglássuk mi sül ki belőle XD
Longok bővítve 420-450 közt. Ha esik még veszek 18e-ig.
Itt a két napja várt 200 pontos kt hogy most a shortosnak se legyen jó mint előtte a longosnak...
400 pont nyami esés tegnap óta
a 2 éve blogoló is megmondta )))))))))))))
20 pontot sikerült fogni ? :-)) Bravó...ezen a piacon még ezt is nagyon meg kell becsülni hidd el :D
az elmúlt hetekben megfigyelhető volt egyfajta hullámzás.
most megint megyünk le 18.000 -re ?
aztán megint fel ?
akkor vegyünk egy keveset...csak az íze kedvéért XD
De jó , hogy előre megmondtam, hogy mi fog történni, de pénzt nem tudtam vele keresni :( sőt!
Az az igazság, hogy napról- napra való idegtépő várakozás.
Ilyen ez a pop-szakma :(((
Nem más mint egy hazárdjáték.
én is így gondoltam még 2-3napja, hogy elindul,történik tán valami, hogy valakiket érdekel esetleg....
erre gyönyörű válasz volt ez a mai nap, az extra forgalmú leverés amit otp-ben csináltak , sokat sejtet, ha figyelted ajánlati könyv nélkül folyamatosan tolták, nem volt benn szunyókáló több 10000es pakk, csak 100as max 1000es csomagok, és mégis ütötték le, adták stratégia nélkül, kivele a batyuból módon, hm,hm nem jó jel
mol dettó, ott volt legalább próba a felhúzásra, de vérszegény
richtert meg nem is értem
szóval ez még sajna csak gyerek long, már ha egyáltalán annak lehet nevezni
amúgy az esti számvetésemből látszik hogy sikerült rajta fognom nettóba 5600forintot :) :) :) vazzzzzze 20kontival :D bravóóóó :D
Régi időkben kérdezted volna, este 10 után SP zárás függvényében nagy valószínűséggel eltaláltam volna.
De most. Tiszta Hardcore.-feketeöves a piac-
Szerintem is altatás megy és a háttérben zsákolnak néhány nap óta.
Ezért féltem annyira a short-ban.
Most csak az a gáz, hogy egy SP, DAx korrekció esetén ugyanúgy leköveti-e a BUxi vagy mi lesz?
Mindenesetre megpezsdült a piac, és akkor idővel jönnek a vevők is.