Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #662923

amióta felszalámizták a hatit, nem vészes. Nem beszélve a filléres broki díjról.

Csak nincs pörgés. Ez a halálom.

Nem értem miért OTP-ben trédelnek 4x annyiért? -közbe pedig még a fele pénzed DKJ-ban kamatozik is.