Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #662923amióta felszalámizták a hatit, nem vészes. Nem beszélve a filléres broki díjról.
Csak nincs pörgés. Ez a halálom.
Nem értem miért OTP-ben trédelnek 4x annyiért? -közbe pedig még a fele pénzed DKJ-ban kamatozik is.