Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #662970

Hercegnek elég visszaolvasni, hogy végig Buxról beszélek napok óta.

Maga meg jön itt üsd vágd MOLT, OTPt, yyoooo, yo8, palackos gáz -10%kal, meg egyebekkel.

Én mindaddig BUXról beszéltem.

Aki nem hiszi, olvassa el.

Ez mi itt tegnapról?

"palackos gáz -10% rezsi, hatósági áras lett

új névérték stb.

szóljon ha kell még valami előrenézés

maga maradjon csak a lakótelepi ingatlanok árulásánál )))"

Felőlem azonnal letilthat minket Herceg.

Az összes topik gyalázást én sem hagyom, főleg hogy esze ágában sincs sosem venni, adni papírt.