Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #662970Hercegnek elég visszaolvasni, hogy végig Buxról beszélek napok óta.
Maga meg jön itt üsd vágd MOLT, OTPt, yyoooo, yo8, palackos gáz -10%kal, meg egyebekkel.
Én mindaddig BUXról beszéltem.
Aki nem hiszi, olvassa el.
Ez mi itt tegnapról?
"palackos gáz -10% rezsi, hatósági áras lett
új névérték stb.
szóljon ha kell még valami előrenézés
maga maradjon csak a lakótelepi ingatlanok árulásánál )))"
Felőlem azonnal letilthat minket Herceg.
Az összes topik gyalázást én sem hagyom, főleg hogy esze ágában sincs sosem venni, adni papírt.