Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #662952

Maga teljesen beteg :D

Elnézést a többiektől ma nem értem rá Hati topikra.

Most is csak egy perc.

Macit elmondtam nem kereskedik csak dumál minden topikban.

Hatiban árjegyzőt várja, meg januárban mínuszos kamattartamot.

A Blue chipek a fundás papírok, amivel kereskedni kell, nem tolvajokkal mondja.

Közben mindegyiket szidja le.

Mindig ez van.. üsd a Molt, OTPt, hatit.

Ellenben fundásat kell venni, nem tolvajt.

Tolvaj papírom dupláz, ezek esnek.

Ennyi.

Ezért játszom egy éve kis papírokkal.

Hati addig kioldalazza magát.

Bux sajnos valóban esett, ezt is elismerem itt.