Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #662952Maga teljesen beteg :D
Elnézést a többiektől ma nem értem rá Hati topikra.
Most is csak egy perc.
Macit elmondtam nem kereskedik csak dumál minden topikban.
Hatiban árjegyzőt várja, meg januárban mínuszos kamattartamot.
A Blue chipek a fundás papírok, amivel kereskedni kell, nem tolvajokkal mondja.
Közben mindegyiket szidja le.
Mindig ez van.. üsd a Molt, OTPt, hatit.
Ellenben fundásat kell venni, nem tolvajt.
Tolvaj papírom dupláz, ezek esnek.
Ennyi.
Ezért játszom egy éve kis papírokkal.
Hati addig kioldalazza magát.
Bux sajnos valóban esett, ezt is elismerem itt.