Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #663003

Ha ezen az értéken zár a bux , már naposon sem longos a piac .

18290 feletti zárásnál még bizakodnék.

Ki hogy látja.??