Honnan tudod, hogy mekkora a nyitott kötésállomány ?
Honnan tudod, hogy mekkora a nyitott kötésállomány ?
Lehet ,hogy most fordul, de én várok a long vétellel, ahogy a képet elnézem ma nem fog összejönni nekem. o pozim van.
Ki vett ? És milyen értéknél ?
hát igen most már olyan pici lett a nyitott kötésállomány, hogy csak egymással ping-pong-zunk szinte naponta.
felesleges BUX chartot nézni. A nagyok előtt nyitot könyv a terved. Tuti az ellenkezőjét fogják tenni. :)
Ez nem a tökéletes hatékony piaci elmélet közgáz óra XD
Ha ezen az értéken zár a bux , már naposon sem longos a piac .
18290 feletti zárásnál még bizakodnék.
Ki hogy látja.??
Tökéletes terv! :D
Na vettem még hozzája. 18350 körül. Javítjuk a beker árat.
Ocsón kell venni és drágábban eladni.
továbbra is mondom hogy maradjunk a szakmai tárgynál
hármasrés, kimerülési rés volt tegnap r távon
mondtam
ere maga sértegetett
Hercegnek elég visszaolvasni, hogy végig Buxról beszélek napok óta.
Maga meg jön itt üsd vágd MOLT, OTPt, yyoooo, yo8, palackos gáz -10%kal, meg egyebekkel.
Én mindaddig BUXról beszéltem.
Aki nem hiszi, olvassa el.
Ez mi itt tegnapról?
"palackos gáz -10% rezsi, hatósági áras lett
új névérték stb.
szóljon ha kell még valami előrenézés
maga maradjon csak a lakótelepi ingatlanok árulásánál )))"
Felőlem azonnal letilthat minket Herceg.
Az összes topik gyalázást én sem hagyom, főleg hogy esze ágában sincs sosem venni, adni papírt.
de miért?
szakmait írtam be a hármas résről
de sértegetni nem hagyom magam akkor se
Ha hétfőn hasonlót is meglátok tiltás lesz mindkettőtöknek.
2013.09.19 15:04 macika (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @Aptiti
sztem nem ráérsz még
kb 18400 alatt
rtávon 3 rés volt, a mai vlszeg a kifulladási rés volt
..
.
maga tegnap is sértegetett
elnézést a többiektől, de kénytelen voltam idézni
Maga teljesen beteg :D
Elnézést a többiektől ma nem értem rá Hati topikra.
Most is csak egy perc.
Macit elmondtam nem kereskedik csak dumál minden topikban.
Hatiban árjegyzőt várja, meg januárban mínuszos kamattartamot.
A Blue chipek a fundás papírok, amivel kereskedni kell, nem tolvajokkal mondja.
Közben mindegyiket szidja le.
Mindig ez van.. üsd a Molt, OTPt, hatit.
Ellenben fundásat kell venni, nem tolvajt.
Tolvaj papírom dupláz, ezek esnek.
Ennyi.
Ezért játszom egy éve kis papírokkal.
Hati addig kioldalazza magát.
Bux sajnos valóban esett, ezt is elismerem itt.
No meg kisebb a kockázat mint egy egyedi részvényben és jobban leköveti a DAX-ot, SP-t
Ha kifutsz a zséből van tőkeáttét ingyen!