Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

Re: nincs cím

#662041 Konvektor Előzmény: #662039

Én még mindig longot várok !! Ez a véleményem, csak azért zártam ,hogy legyen hasznom.

Eszem ágában sincs shortolni, csak longra játszom most !

Re: nincs cím

#662039 Hathor Előzmény: #662037

Na megint változott a véleményed? ,-)

Doji óráson alakul most 4órához közeledve a mutatott nyakvonalon.

Re: nincs cím

#662037 Konvektor Előzmény: #662014

Longosokat is meg kell ijeszteni ! Nem longolhat mindenki, kirázás van és shortos beetetés.

nahhhhhh, ez így longos …

#662014 Borska

nahhhhhh, ez így longos szemüveggel nagyon nem szép

...már ha így marad és nem érkezik a felmentő sereg

felét kicsuktam a pozimn…

#661995 Aptiti

felét kicsuktam a pozimnak(short) mert mennem kell és nyugodtan szeretnék aludni.

Ilyenkor fura a szitu mert nem tudom eldönteni minek örüljek?

Ha emelkedik a hati örülök, hogy jól döntöttem, de a maradék pozim meg apasztja a bankszámlám.

Örök paradoxon számomra a tőzsde. :(

Re: nincs cím

#661981 Konvektor Előzmény: #661979

Változik a piac változtatok én is. Reggel arra számítottam hogy 18680fölé lesz egy zárás szép fehér gyertyával ,nem jött be. de még mindig a longban hiszek és nyitok ha 18680 fölé zár a piac 30 percesen.ja bux-ról beszélek , a hati az csak követi

Re: nincs cím

#661979 Hathor Előzmény: #661976

Ezt 21órája írtad ,-)

"Ne sajnáld ! Lásd a jobbik oldalát, menni fog még felfelé elég sokat.

Majd emlékezz rám!"

Gyors megvilágosodáson estél át.

Re: nincs cím

#661970 Aptiti Előzmény: #661954

korrekt válasz

Mindig is tiszteltem azokat akik képesek betartani a játékszabályaikat.

Sajna én érzésből nyomom...

de tudod! ...a kibicnek mindig a legkönnyebb XD

Re: nincs cím

#661966 Konvektor Előzmény: #661954

A részvényeket egyenként nézve jelen pillanatban az OTP nagyon longos, MOL 16225 alá nem zár naposon az is longos, Richter 3680 alá ne zárjon akkor az is longos. Short nak nincs helye nálam. Kinek mi a véleménye ERRŐL ???

Re: nincs cím

#661954 Konvektor Előzmény: #661944

Azért zártam, mert felállítottam egy szabályt és azt betartom, hogy a nyereséget megvédjem.

Majd újra nyitok inkább ,ha emelkedik. Végül is 18188-nál nyitottá és 18630-nál zártam.

Lassan 6 napig tartottam. A piac longos, Short nálam még messze van a játékszabályom szerint.

Te mi alapján kereskedsz ? Megérzés ?? Az nekem nem jött be.

Itt mondjátok a híreket, amit én nem értek , csak a gyertyákat figyelem, abból döntök.

Még mindig hisz Magyaror…

#661948 Hathor

Még mindig hisz Magyarországban a londoni elemző

2013. szeptember 18. 12:43

Mind a fiskális, mind pedig a monetáris politika támogatja Magyarországon a gazdasági növekedést, ezért a Merrill Lynch elemzői kitartanak kedvező előrejelzésük mellett - derül ki az elemzőház legfrissebb véleményéből, amit azok után adtak ki, hogy Budapesten jártak.

Re: nincs cím

#661913 Konvektor Előzmény: #661890

18630- nál lezártam a longom. Ez szerintem csak kis korrekció. 18700-nál ismét longot fogok nyitni.

Én sem hiszem hogy ennyi volt az emelkedés.18900-19000, 19500-at kinézek még.