Re: nincs cím
Konvektor Előzmény: #661944Azért zártam, mert felállítottam egy szabályt és azt betartom, hogy a nyereséget megvédjem.
Majd újra nyitok inkább ,ha emelkedik. Végül is 18188-nál nyitottá és 18630-nál zártam.
Lassan 6 napig tartottam. A piac longos, Short nálam még messze van a játékszabályom szerint.
Te mi alapján kereskedsz ? Megérzés ?? Az nekem nem jött be.
Itt mondjátok a híreket, amit én nem értek , csak a gyertyákat figyelem, abból döntök.