Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #661944

Azért zártam, mert felállítottam egy szabályt és azt betartom, hogy a nyereséget megvédjem.

Majd újra nyitok inkább ,ha emelkedik. Végül is 18188-nál nyitottá és 18630-nál zártam.

Lassan 6 napig tartottam. A piac longos, Short nálam még messze van a játékszabályom szerint.

Te mi alapján kereskedsz ? Megérzés ?? Az nekem nem jött be.

Itt mondjátok a híreket, amit én nem értek , csak a gyertyákat figyelem, abból döntök.