Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #661954

korrekt válasz

Mindig is tiszteltem azokat akik képesek betartani a játékszabályaikat.

Sajna én érzésből nyomom...

de tudod! ...a kibicnek mindig a legkönnyebb XD