Re: nincs cím 2013. szeptember 18. 13:19 Aptiti Előzmény: #661954 korrekt válasz Mindig is tiszteltem azokat akik képesek betartani a játékszabályaikat. Sajna én érzésből nyomom... de tudod! ...a kibicnek mindig a legkönnyebb XD