Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #661979

Változik a piac változtatok én is. Reggel arra számítottam hogy 18680fölé lesz egy zárás szép fehér gyertyával ,nem jött be. de még mindig a longban hiszek és nyitok ha 18680 fölé zár a piac 30 percesen.ja bux-ról beszélek , a hati az csak követi