Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #661890

18630- nál lezártam a longom. Ez szerintem csak kis korrekció. 18700-nál ismét longot fogok nyitni.

Én sem hiszem hogy ennyi volt az emelkedés.18900-19000, 19500-at kinézek még.