Re: nincs cím 2013. szeptember 18. 12:16 Konvektor Előzmény: #661890 18630- nál lezártam a longom. Ez szerintem csak kis korrekció. 18700-nál ismét longot fogok nyitni. Én sem hiszem hogy ennyi volt az emelkedés.18900-19000, 19500-at kinézek még.