Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #661885

háááááááát ez lehet szentségtörés lesz :) de én a mostani állás mellett is plusszos zárást várok, buxban is és hatiban is

...lehet hiába