Re: nincs cím 2013. szeptember 18. 13:33 Hathor Előzmény: #661976 Ezt 21órája írtad ,-) "Ne sajnáld ! Lásd a jobbik oldalát, menni fog még felfelé elég sokat. Majd emlékezz rám!" Gyors megvilágosodáson estél át.