Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #661976

Ezt 21órája írtad ,-)

"Ne sajnáld ! Lásd a jobbik oldalát, menni fog még felfelé elég sokat.

Majd emlékezz rám!"

Gyors megvilágosodáson estél át.